Slapukų politika

Šioje svetainėje (www.ZebraTest.eu) naudojami anoniminės analizės mechanizmai, įskaitant „Google Analytics“ sugeneruotus slapukus.

Slapukai yra nedideli duomenų failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje, išmaniajame telefone ar kitame įrenginyje. Slapukai saugomi jūsų įrenginio standžiajame diske, nekeliant jokios rizikos jį sugadinti.

Atidarydami svetainę sutinkate, kad bus naudojami duomenų valdytojo, IPSEN PHARMA SAS Lietuvos filialo („Ipsen“), slapukai, esantys jūsų įrenginyje.

Slapukai leidžia mums automatiškai rinkti tam tikrus vartotojo duomenis jums naudojantis svetaine, pavyzdžiui:

  • Vartotojo IP adresas (šį adresą, leidžiantį pasiekti internetą, interneto paslaugų teikėjas priskiria vartotojo įrenginiui, o informacija, kuri keičiasi pagal vartotojo prisijungimo seansą, nėra asmeniškai identifikuojama);
  • Vartotojo apsilankymo svetainėje: data ir laikas;
  • Vartotojo įrenginio operacinė sistema, taip pat jo naršyklė;
  • Kaip vartotojas pasiekia svetainę.

Naudojami dviejų tipų slapukai:

Būtinieji slapukai. Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte judėti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis.

Analitiniai slapukai. Šie slapukai renka informaciją analizei apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine.

Šie slapukai nerenka informacijos, identifikuojančios vartotoją. Visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir todėl anonimiška.

Taigi, „Ipsen“ renka anoniminius vartotojo duomenis svetainėje (arba anoniminę informaciją), pvz., puslapius, kuriuose lankotės, ir paieškas, kurias atliekate. Šie duomenys yra anonimiški, nes jie niekaip neleidžia identifikuoti Svetainės vartotojo.

Mes naudojame šią anoniminę informaciją, kad galėtume pagerinti svetainės turinį ir gauti bendrą statistiką apie jūsų naudojimąsi svetaine. Šią statistiką gali rengti trečiosios šalys, pastarąsias įpareigojus laikytis konfidencialumo.

Surinktus asmens duomenis (slapuko identifikatorių) „Ipsen“ saugos ne ilgiau kaip trylika mėnesių.

Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų naudojami analitiniai slapukai.

Ką daryti, jei nenorite leisti įdiegti slapukų?

Galite užblokuoti slapukų naudojimą arba pašalinti slapukus, kurie jau įdiegti jūsų naršyklėje. Norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad išjungę slapukus galite užkirsti kelią naudotis tam tikromis programomis ir kitų programų funkcijomis.

Galite nustatyti savo naršyklę priimti ar atmesti visus slapukus, būti informuojamas apie slapukų įdiegimą, patikrinti slapuko galiojimą, trukmę ir turinį bei periodiškai ištrinti slapukus.

Taip pat naršyklės pagalbos skyriuje galite parašyti „slapukai“, kad gautumėte sąrankos (setup) instrukcijas.

Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip tvarkyti slapukus mobiliojo įrenginio naršyklėje, turėtumėte perskaityti naudojimosi įrenginiu vadovą – instrukcijas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, įskaitant tai, kaip jie yra įdiegti ir kaip galite juos valdyti bei ištrinti, apsilankykite www.allaboutcookies.org.

Ši slapukų politika paskutinį kartą atnaujinta 2021 m. lapkričio 5 d.